عضویت    ورود
ورود به سایت
» » » خواسته مهم مردم شرق گلستان،شبانه روزي كردن داروخانه هلال احمر


خواسته مهم مردم شرق گلستان،شبانه روزي كردن داروخانه هلال احمر

فرماندار شهرستان گنبد كاووس بر لزوم شبانه روزي كردن داروخانه هلال احمر اين شهرستان براي ارائه خدمات به بيماران خاص شرق گلستان تاكيد كرد. نوراله نوراللهي روز شنبه درجلسه كارگروه سلامت و امنيت غذايي اين شهرستان، گفت: شبانه روزي شدن اين داروخانه ازخواسته هاي بحق مردم و بيماران اين منطقه است و لازم است مسوولان دانشگاه علوم پزشكي گلستان به آن توجه و آن را محقق نمايند.

وي با اشاره به آغاز طرح بسيج سلامت نوروزي دراين شهرستان، از اعضاي كارگروه سلامت و امنيت غذايي گنبدكاووس خواست با جديت دراجراي اين طرح ملي همكاري و وظايف محوله را به نحو احسن انجام دهند.

نوراله نوراللهي روز شنبه در جلسه كارگروه سلامت و امنيت غذايي اين شهرستان، گفت: شبانه روزي شدن اين داروخانه ازخواسته هاي بحق مردم و بيماران اين منطقه است و لازم است مسوولان دانشگاه علوم پزشكي گلستان به آن توجه و آن را محقق نمايند.

وي با اشاره به آغاز طرح بسيج سلامت نوروزي دراين شهرستان، از اعضاي كارگروه سلامت و امنيت غذايي گنبدكاووس خواست با جديت دراجراي اين طرح ملي همكاري و وظايف محوله را به نحو احسن انجام دهند.

نوراللهي، اضافه كرد: ارتقاي سلامت و افزاي رضايتمندي شهروندان و مسافران نوروزي يك ضرورت مهم است كه بايد به آن توجه و تمهيدات مورد نياز آن فراهم شود زيرا پيشگيري مقدم بر درمان است.

وي همچنين باتاكيد برضرورت استاندارد سازي بوفه مدارس و جلوگيري از عرضه مواد غذايي غيرمجاز در آن، تصريح كرد: مركز بهداشت با همكاري آموزش و پرورش دراين خصوص نظارت و درصورت مشاهده بوفه هاي غير استاندار و عرضه مواد غذايي غيرمجار، به شدت با عوامل آن برخورد نمايند زيرا حفظ سلامت نسل جوان كه از بزرگترين سرمايه هاي كشورند، بسيار مهم است.

سرپرست شبكه بهداشت و درمان گنبدكاووس نيز در اين جلسه بااشاره به آغاز طرح بسيج سلامت نوروزي، گفت: تمامي مراكز درماني و بيمارستاني اين شهرستان از اول اسفند ۹۲ تا ۱۵ فروردين ۹۳ آماده ارائه كامل خدمات به شهروندان و مسافران نوروزي هستند.

دكتر حسن رحيم زاده افزود: در راستاي اجراي طرح بسيج سلامت نوروزي فعاليت هاي نظارتي بر اماكن تهيه و توزيع مواد غذايي، اماكن عمومي و تفريحي و منابع تامين آب تشديد مي شود و با متخلفان برخورد خواهد شد.

وي با اشاره به عرضه برخي مواد غذايي غيرمجاز و يا سرخ كردني از طريق بوفه مدارس، برلزوم نظارت جدي مديران مدارس برعرضه اينگونه مواد غذايي و همكاري بيشتر با بازرسان بهداشت اين شهرستان تاكيد كرد.


بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • نویسنده : admin
  • بازدید : 899
  • نظرات : 0
  • کد خبر : 42

نظرات این مطلب :

آرشیو

<    «  تیر 1399  »    >
شیدسچپج
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 

پیوندها

آمار

آمار بازدید
بازدید امروز: 20
بازدید دیروز: 50
بازدید ماه:2373
بازدید سال:21775
بازدید کل:807193