عضویت    ورود
ورود به سایت
» » » کار شوراهای اسلامی روستایی بسیار دشوار است

فرمانداری ویژه شهرستان گنبد کاووس

کار شوراهای اسلامی روستایی بسیار دشوار است

کار شوراهای اسلامی روستایی بسیار دشوار است

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان گنبد کاووس گفت: کار شوراهای اسلامی روستایی بسیار سخت بوده و به همین خاطر اعضای این شوراها از اجر زیادی در نزد خدا برخوردار هستند.
مهندس حمیدی در همایش شوراهای اسلامی روستایی بخش مرکزی این شهرستان افزود: از آنجا که اهالی یک روستا معمولا با یکدیگر آشنا بوده و توقعاتی از هم دارند، در چنین فضایی اجرای قانون و تصمیم گیری برای شوراها دشوار است.
معاون استاندار گلستان ادامه داد: دوره عضویت در شوراها فرصتی برای خدمتگزاری به مردم و جلب رضایت خداوند است.
وی افزود: شوراهای اسلامی این دوره اکنون به نیمه راه فعالیت خود رسیده اند ولذا ضرورت دارد ضمن بازنگری در کارخود، نقاط ضعف راترمیم و نقاط قوت کارشان را تقویت کنند.
فرماندارویژه گنبدکاووس به نامگذاری سال جدید از سوی رهبری معظم انقلاب هم اشاره کرد و گفت: دولت وملت، همزبانی و همدلی فقط یک شعار نیست بلکه یک راهبرد برای مسوولین است.
مهندس حمیدی با بیان اینکه این شعار از اصل نظام نشات می گیرد، افزود: دولت و ملت در 35 گذشته هم همدل و همزبان بوده اند اما دلیل نامگذاری امسال ضرورت هایی است که امروزه در منطقه مشاهده می شود.
وی به مشکلات امنیتی برخی کشورهای منطقه اشاره کرد و گفت : این مشکلات ناشی از فقدان همدلی و همزبانی بین مردم و دولت های آنهاست.
فرماندار ویزه گنبد به نقش استکبار در متشنج کردن فضای کشورهای اسلامی اشاره کرد و گفت: دشمنان اسلام با تربیت نیروها و گروه های مختلف از مسلمانان، آنها را به جان سایر مسلمان ها می اندازند تا به اهداف خود برسند.
مهندس حمیدی با بیان اینکه، اعضای شوراهای اسلامی بخشی از مسوولین نظام هستند تا در چارچوب قانون خدمت کنند، ادامه داد: شوراهای اسلامی و سایر مسوولین باید در تحقق شعار سال پیشقدم شوند.
فرماندارویژه گنبد به نزدیک بودن فصل برداشت گندم در منطقه اشاره کرد و گفت: از آنجا که کشت این محصول راهبردی نقش زیادی در وضعیت اقتصادی مردم دارد، برنامه هایی برای فصل برداشت تدارک دیده شده است.
وی به آماری در خصوص اتلاف گندم از زمان کاشت تا برداشت و انتقال آن در استان گلستان اشاره کرد و گفت: مسوولین امر اعلام می کنند سالانه 10 درصد محصول گندم این منطقه هدر می رود

کار شوراهای اسلامی روستایی بسیار دشوار است

 

کار شوراهای اسلامی روستایی بسیار دشوار است

 

کار شوراهای اسلامی روستایی بسیار دشوار است

 

کار شوراهای اسلامی روستایی بسیار دشوار است

 


بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • نویسنده : گنبد
  • بازدید : 2300
  • نظرات : 0
  • کد خبر : 407

نظرات این مطلب :

آرشیو

<    «  مرداد 1401  »    >
شیدسچپج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

پیوندها

آمار

آمار بازدید
بازدید امروز: 58
بازدید دیروز: 98
بازدید ماه:9626
بازدید سال:40158
بازدید کل:1009547