عضویت    ورود
ورود به سایت
» » » صلاحیت ۹۱.۶ درصد داوطلبان حضور در شورای شهر گنبد و اینچه‌برون تایید شد

معاون استاندار و فرماندارویژه

صلاحیت ۹۱.۶ درصد داوطلبان حضور در شورای شهر گنبد و اینچه‌برون تایید شد

صلاحیت ۹۱.۶ درصد داوطلبان حضور در شورای شهر گنبد و اینچه‌برون تایید شد

معاون استاندار گلستان و فرماندار ویژه گنبدکاووس گفت که با پایان مهلت بررسی شکایت داوطلبان رد صلاحیت شده توسط هیات‌های اجرایی و نظارت بر انتخابات این شهرستان از سوی هیات نظارت گلستان، صلاحیت ۱۶۳ داوطلب معادل ۹۱.۶ درصد کل ثبت‌نام‌کنندگان عضویت در شوراهای این ۲ شهر تایید شد.
مهندس عبدالقدیر کریمی اظهار داشت: برای عضویت در ششمین دوره شوراهای اسلامی ۲ شهر گنبدکاووس و اینچه‌برون ۱۸۰ داوطلب شامل ۱۴۹ مرد و ۳۱ زن نام‌نویسی کردند که صلاحیت ۱۵ داوطلب معادل ۸.۴ درصد کل ثبت نام کنندگان تایید نشد.
وی گفت: از مجموع ثبت نام کنندگان شوراهای اسلامی شهر، ۱۶۰ نفر شامل ۱۲۹ مرد و ۳۱ زن برای عضویت در شورای شهر گنبدکاووس و ۲۰ مرد برای عضویت در شورای شهر مرزی اینچه برون ثبت نام کردند که ۲ نفر از ثبت نام کنندگان  شورای شهر گنبدکاووس قبل از بررسی صلاحیت‌ها توسط هیات اجرایی انصراف دادند و صلاحیت ۱۷ مرد و چهار زن توسط هیات‌های اجرایی و نظارت بر انتخابات گنبدکاووس احراز نشد.
فرماندار ویژه گنبدکاووس ادامه داد: پس از بررسی شکایت داوطلبان رد صلاحیت شده برای عضویت در شوراهای اسلامی ۲ شهر گنبدکاووس و اینچه‌برون از سوی هیات نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر در استان گلستان، صلاحیت ۶ نفر تایید و ۱۵ نفر رد شد.
وی همچنین از نام نویسی هزار و ۲۱۶ داوطلب عضویت در شوراهای اسلامی مناطق روستایی گنبدکاووس خبر داد و گفت: از این تعداد هزار و ۲۵ نفر شامل ۹۶۹ مرد و ۵۶ زن برای عضویت در شوراهای ۱۳۸ روستای بخش مرکزی و  ۱۹۱ داوطلب شامل ۱۸۲ مرد و ۹ زن برای عضویت در شوراهای ۳۱ روستای بخش مرزی داشلی برون این شهرستان ثبت نام کردند.
کریمی بابیان اینکه تا قبل از آغاز بررسی صلاحیت داوطلبان ثبت نامی توسط مراجع قانونی چهار نفر در بخش مرکزی و یک نفر در بخش داشلی برون گنبدکاووس انصراف دادند، افزود: تاکنون و پس از بررسی صلاحیت داوطلبان از سوی هیات‌های اجرایی و نظارت شهرستان، صلاحیت هزار و ۱۹۹ نفر معادل ۹۹ درصد داوطلبان ثبت نامی این ۲ بخش تایید و صلاحیت ۱۲ نفر معادل کمتر از یک درصد احراز نشد


بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • نویسنده : گنبد
  • بازدید : 30
  • نظرات : 0
  • کد خبر : 2894

نظرات این مطلب :

آرشیو

<    «  خرداد 1400  »    >
شیدسچپج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

پیوندها

آمار

آمار بازدید
بازدید امروز: 107
بازدید دیروز: 25
بازدید ماه:7326
بازدید سال:11479
بازدید کل:882083